Atsauksmes - AS22.lv

Atsauksmes

Ko lasītāji domā par grāmatu?

“Paldies par grāmatu! Uzdāvināju grāmatu vīram svētkos, un diemžēl zaudēju vīru, jo pat telefonu iemainīja pret grāmatas lasīšanu. Stimuls arī man izlasīt, bet, spriežot pēc vīra, viņam nenormāli patīk grāmata! Izdevusies dāvana, paldies!”

Eva

“Grāmatu sāku 17:00 un 4:00 aizvēru vāku. Laba! Nebija liekvārdības, sevis glorificēšana, un noturēja uzmanību.”

Edgars

“Viena no labākajām mūsu sportistu rakstītajām autobiogrāfijām.”

Dāvis

“Gribēju pateikt Lielu paldies! Grāmata ir saņemta un izlasīta! Tik interesantu un viegli lasāmu grāmatu sen nebiju turējusi rokās. Esmu diezgan cieši saistīta ar basketbolu un, protams, Armands ir zināms kā basketbolists. Bet, ja godīgi, nezinu, vai būtu pati pirkusi, ja dēls uz to neuzstātu. Ne mirkli nenožēloju par tik saistošu lasāmvielu. Vēlreiz Liels paldies! Un turpiniet rakstīt, tas jums izdodas SUPER!”

Dace

“Saņēmu grāmatu dāvanā un izlasīju divos elpas vilcienos. Grāmata viegli iet iekšā, lai arī stāstā ir dramatiskas ainas. Pēc grāmatas izlasīšanas trijos naktī tā arī neaizmigu. Armanda dzīves gājums ir fenomenāls un pamācošs, pēc grāmatas izlasīšanas sajūta, ka galveno varoni pazīstu personīgi.”

Antons

“Viena diena un – grāmata izlasīta! Vērtējums – SUPER! Lielisks saturs, daudz interesantu lietu par basketbolu. Satura ziņā lieku augstākā plauktā kā citas līdzīga žanra grāmatas latviešu valodā. Daudzi jau redz tikai aisberga redzamo daļu kā tusēšanos, bet anormāls darbs ir visam apakšā.”

Mārcis

“Saņēmu kā dzimšanas dienas dāvanu, jau pirms dzimšanas dienas. Godīgi atzīšos, parasti lasu ātri, un, ja var teikt, “apēdu” grāmatu. Tad ar šo… Speciāli vilku garumā, lasot pa nodaļai, katru vakaru. Negribēju grāmatas beigas… Fantastiska lasāmviela, bija pašam par ko aizdomāties.”

Mārtiņš

Jau kuru vakaru pēc kārtas krāpju savu vīru! Ne ar ko citu kā Armandu Šķēli! Silti iesaku! Es stundām tajā 📖 pazūdu, brīžiem pasmejos, brīžiem saskumstu, bet nespēju nolikt to malā. Tik izcili uzrakstīts, un ar tik daudzām niansēm no Armanda dzīves, kas ļauj ielūkoties ne tikai viņa guļamistabā vai naudas makā, bet visvairāk viņa dvēselē! Esmu vēl tikai pusē, bet rindā jau stāv cilvēki uz 📖, kas turpinās iesākto vakaros krāpt savus vīrus/sievas ar Armandu Šķēli!”

Svētā777

“Grāmata ir dinamiska, aizraujośa un atklāta, paldies par uzdrīkstēšanos! 👍Lai veicas turpmāk! ☀️”

Aiga

“Es izlasīju ar trim pauzēm vienas dienas laikā. It kā pirku vīram 🙂
Lai izdodas turpinājums!”

Gunta

“Labākais, kas pēdējā laikā lasīts! Bez vakara pasaciņas no Armanda vispār nevarēju aizmigt! Grāmata ir spēcīga – gan var paraudāt, gan smieties līdz asarām. Dziļi cienu savu jauno radinieku- Armandiņu! Viņš vienkārši ir foršs, superīgs, smaidīgs un humora pilns.”

Linda

Patika ar savu patiesumu, izlasīju ļoti ātri.”

Teiksma